AROLO - Starodávny atlantský liečiteľský systém

Pridané: 23.11.2021
|
Peter Štrelinger

Ľudské telo neochorie spontánne. Väčšina ochorení a porúch obsahuje „správy", ktoré nás informujú o aspektoch nášho života, ktoré nie sú v rovnováhe alebo sa zvýraznia tam, kde nás čaká veľa vnútornej práce.
Tieto skryté faktory, ak sa dlhú dobu neriešia, majú často za následok ochorenie.
Prístup k týmto informáciám by značne uľahčilo proces hojenia. Otázkou je: Ako môžeme nájsť príčinu choroby, aby sa človek vyliečil?
Arolo je unikátny systém analýzy, ktorý umožňuje terapeutovi určiť, kde sa nachádza koreň choroby či poruchy (vo fyzickej/hmotnej, energetickej, emocionálnej/psyché, mentálnej/duch alebo spirituálnej oblasti), ktorá môže byť hneď priamo Arolom ošetrená.
Arolo umožňuje terapeutovi rozlišovať medzi príčinou a príznakom. To je nesmierne dôležité, pretože príznak je vždy viditeľný (t.j. fyzické reakcie/choroby), ale príčina bežne nie, alebo sa hľadá len veľmi ťažko.
Je veľmi ťažké liečiť a vyliečiť chorobu alebo poruchu tým, že sa liečba zameriava len na symptómy.
Liečitelia často dostávajú rôzne "informácie" počas liečby. Avšak nie sú vždy schopní rozpoznať príčinu choroby.
Pre klienta je veľmi dôležité vedome pochopiť faktory spôsobujúce jeho chorobu alebo poruchu.
Ak tomu tak nie je, môže sa osoba cítiť po liečbe napr. s Reiki dobre, ale príznaky majú tendenciu sa znova objaviť.

To je preto, že hlavné problémy, ktoré spôsobujú problém doteraz neboli objasnené a riešené.

Atlantis AROLO TIFAR ©® - Starodávny atlantský liečiteľský systém 

Pred niekoľkými rokmi robila skupina morských biológov výskum komunikačného systému a jazyka delfínov. Počas svojich bádaní zistili, že delfíny sú navzájom schopné identifikovať svojich druhov cez energetické impulzy, ktoré neustále vysielajú nech sú akokoľvek od seba vzdialené. Týmto spôsobom môžu tiež takto na diaľku presne určiť faktory, ako je zdravie, duševné dispozície, náladu, prítomnosť predátorov, obsah žalúdka a mnoho ďalších vecí.

 

Tento rovnaký identifikačný systém bol známy aj v časoch starobylého Egypta a bol používaný už v Atlantíde ako základ pre rozvoj liečebnej techniky, ktorá sa nazýva Arolo.
 

Atlantis AROLO TIFAR ©® je starodávne liečiteľské umenie atlantských majstrov znovuobjavené v 90-tych rokoch nemeckým liečiteľom a duchovným učiteľom Dr. F.E.Eckardom Strohmom.

 

Arolo je inteligentná energia a diagnosticko-liečebná technika, ktorá by mohla byť označená ako aktívna časť Reiki. Reiki však pracuje od symptómu k príčine, pričom Arolo hľadá cestu späť hlboko ku koreňom riešenia problémov bez toho, aby tieto príznaky znovu vyvolával. Tieto dve techniky sú úplne komplementárne práve z dôvodu svojho umenia produkovať veľmi efektívne interakcie.

 

Arolo lieči nielen "príznaky" choroby alebo disfunkcie prostredníctvom riadenia energie, ale hľadá a lieči "koreň veci" :

 • Arolo Tifar je energetická liečebná metóda, ktorá sa zameriava na päť energetických hladín človeka:
  • Fyzikálna - Hmota
  • Energetická - Energia
  • Emocionálna - Psyché
  • Mentálna - Duch
  • Spirituálna - Spirit
 • Táto liečebná technika umožňuje nielen analýzu, ale aj samotné ošetrenie. Analýza sa uskutočňuje prostredníctvom kineziologického testu, kde sa testuje svalový tónus jednotlivých energetických hladín, resp. pomocou série špeciálnych kódov
 • Terapeut pošle "otázky" cez digitálne kódy na klienta a následne mozog interpretuje "odozvu na impulz" (rovnako ako to robia delfíny), zhromaždí a zaznamená výsledky získané týmito testami a takto v relatívne krátkom čase ukáže, na ktorej z energetických hladín je príčina choroby, resp. na ktorých hladinách sa nachádzajú disharmónie vytvárajúce príznaky a následne ich vie aj liečiť.
 • Cez jemné energetické toky potom za pomoci Horských kryštálov a Ametystov cielene pôsobí na hladinách príčiny, a zároveň harmonizuje ostatné energetické hladiny, vytvárajúce príznaky

 • Diagnostický systém, ktorý síce nenahrádza, ale dopĺňa a podporuje klasickú lekársku liečbu, umožní za niekoľko okamihov bez laboratórnych a technických pomôcok získať potrebné informácie a umožní rýchly a vhodný výber liečivých prostriedkov a spôsobov.
 • Naviac vďaka mimoriadnej presnosti môžeme ponúknuť pacientovi najefektívnejší spôsob liečenia a stanoviť aj presné dávky liečiv, ktoré sa potom konzultujú s ošetrujúcim lekárom
 • Arolo je ucelený filozofický systém s vlastnými ideami, ktorých praktické použitie aj v exaktných vedných odboroch vyvoláva nové objavy, objasnenia a riešenie problémov s hĺbkovými kladnými dôsledkami.
 • V alternatívnej medicíne sa pozeráme na človeka holisticky - celostne. Každý problém je v alternatívnej medicíne riešiteľný. Podmienkou k vyriešeniu - uzdraveniu je spolupráca klienta. Terapeut len pomáha chorému na jeho ceste, ale rozhodujúci krok musí urobiť vždy pacient.

Ak máte záujem o bližšie informácie, alebo sa chcete objednať na terapiu, kontaktujte nás telefonicky alebo e-mailom, alebo nás navštívte osobne v našom Centre Zdravého Života ... KONTAKT ...


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

K článku neboli pridané žiadne komentáre vložiť nový komentár