Blog / Články
Novinky
Seminár "Firemné a rodinné konštelácie"

Čo mi robí v živote radosť? Čo ma vyživuje? Aký má zmysel čo robím, kde žijem, ako trávim čas v práci, či mimo nej? Ako fungujú/nefungujú moje vzťahy? Ako to mám so...

viac
Osobný koučing a Etikoterapia

Nemáte energiu, nič Vás neteší a nebaví? Možno práve prechádzate veľkou životnou zmenou a nie je to jednoduché.   Cítite prázdnotu alebo ste na všetko sami. Ste niekde medzi ukončením starého a...

viac

Naše služby

Úvod O násNaše služby

Sme veľmi radi, že ste zavítali na naše stránky a veríme, že sa nám podarí Vám byť užitočnými pomocníkmi pri nachádzaní odpovedí na otázky každodenného života a zdravia, sklamaní aj úspechov, chorôb ale aj zázračných uzdravení, ako aj iných zákonitostí „medzi Nebom a Zemou".

  • V našom Centre Zdravého Života Vám ponúkame Masáže rôznych druhov (klasická, stimulačná, reflexná masáž chodidiel, manuálna lymfodrenáž, jemná chiropraktika).
  • Poskytujeme terapie prostredníctvom rôznych alternatívnych techník (Etikoterapia, Osobný Koučovací prístup, Atlantis Arolo Tifar, Reiki, Aktívna duchovná terapia, Kabala, Regresná terapia, a iné).
  • V našom internetovom obchode a kamennej predajni ponúkame sortiment produktov prírodnej bylinkárne a ďalších prírodných produktov, knihy zamerané na zdravý životný štýl, pozitívne myslenie či alternatívnu medicínu.
  • Jedným z najúčinnejšich prostriedkov bylinkárne je nesporne gemmoterapia. Gemmoterapia je relatívne nová metóda fytoterapie, ktorá úspešne dobýja dnešný svet. Gemmoterapia - to sú vlastne mimoriadne účinné tinktúry z púčikov rastlín.
  • Centrum Zdravého Života je certifikovaným predajcom gemmoterapie od českej firmy Naděje, pani Mgr. Podhornej. Gemmoterapia je mimoriadne účinná a šetrná liečba aj pri doliečovaní takých vážnych problémov, ako je borelióza, parazity, mononukleóza či endometrióza, ale aj neplodnosť a sterilita.
  • Okrem tinktúr z púčikov rastlín, ponúkame aj tinktúry z bylín či rôzne masti, oleje a výluhy, ktoré je vhodné s gemmoterapiou kombinovať.
  • Našu ponuku obohacujú aj skvelé produkty známej firmy ENERGY na rôzne zdravotné problémy, detoxikáciu a hĺbkovú očistu organizmu aj v prípade pomoci pri onkologických ochoreniach.
  • Ponuku bylinných produktov na riešenie rôznych neduhov (bolesti chrbtice a kĺbov, kožné problémy - akné, psoriáza, hemoroidy, zuby a ďasná, parazity) uzatvárajú konopné produkty firmy ANNABIS.
 Poslaním Centra Zdravého Života je poskytovať trvalo najvyššiu kvalitu celostnej a integrálnej terapeutickej starostlivosti, s cieľom dosiahnuť nastolenie zdravia a duševnej pohody prostredníctvom produktov z prírodnej lekárne, alternatívnych techník a terapií, kurzov a seminárov, pre každého klienta a pri každej jeho návšteve.


Tešíme sa na Vašu návštevu

tím Centra Zdravého Života

Danka a Peter Štrelinger