Blog / Články
Novinky
Seminár "Firemné a rodinné konštelácie"

Čo mi robí v živote radosť? Čo ma vyživuje? Aký má zmysel čo robím, kde žijem, ako trávim čas v práci, či mimo nej? Ako fungujú/nefungujú moje vzťahy? Ako to mám so...

viac
Osobný koučing a Etikoterapia

Nemáte energiu, nič Vás neteší a nebaví? Možno práve prechádzate veľkou životnou zmenou a nie je to jednoduché.   Cítite prázdnotu alebo ste na všetko sami. Ste niekde medzi ukončením starého a...

viac

Energetické operácie pomocou techniky ADT ©®

Úvod TerapieEnergetické operácie

 


Tento spôsob energetickej terapie využíva tzv. PSÍ chirurgiu, operačné techniky podobné technikám liečiteľov na Filipínach. Hlavný rozdiel je v tom, že táto energetická technika je bez otvorených rán. Je to veľmi rýchla a účinná technika, ktorá môže byť použitá v núdzových situáciách a v niektorých prípadoch môže nahradiť aj bežnú lekársku operáciu.

 

     Touto veľmi účinnou technikou PSÍ chirurgie je možné pomáhať pri liečení jednoduchších fyzickýchPSÍ chirurgiaproblémov - napr. podkožné útvary, zápaly šliach a kĺbov, svalové spazmy, chronické zápaly trojklanného nervu, či iné zápaly v ľubovoľnej časti tela a pod.

 

     Techniku energetickej operácie pomocou PSÍ chirurgie je možné aplikovať aj v prípade ťažších zdravotných problémov - poškodené kolenné menisky, kľby, obličkové a žlčníkové kamene, cysty a myómy, či akékoľvek iné fyzické problémy. Zároveň je možné toto energetické liečenie aplikovať aj ako prostriedok na doliečenie po klasickej operácii v nemocnici (rehabilitácia kĺbov, platničiek, pooperačných jaziev a pod.).

 

     PSÍ chirurgiou je možné dosiahnuť veľmi dobré výsledky, ale dôležitá je spolupráca klienta - zmena v spôsobe života, stravy, či myslenia.


     Ctíme to najdôležitejšie - slobodu a vlastnú voľbu jednotlivca a každej bytosti vo všetkých úrovniach jeho existencie.

 

     Tento spôsob terapie za žiadnych okolností nenahrádza prácu kvalifikovaných odborníkov a zdravotných pracovníkov, a preto každý takýto zásah odporúčame až po detailnom vyšetrení a stanovení diagnózy lekárom ako doplnkovú/alternatívnu liečbu. Za žiadnych okolností neodporúčame našim klientom prerušenie liečby klasickou medicínou, alebo ukončenie užívania liekov bez predchádzajúcej konzultácie so svojim lekárom.