Blog / Články
Novinky
Seminár "Firemné a rodinné konštelácie"

Čo mi robí v živote radosť? Čo ma vyživuje? Aký má zmysel čo robím, kde žijem, ako trávim čas v práci, či mimo nej? Ako fungujú/nefungujú moje vzťahy? Ako to mám so...

viac
Osobný koučing a Etikoterapia

Nemáte energiu, nič Vás neteší a nebaví? Možno práve prechádzate veľkou životnou zmenou a nie je to jednoduché.   Cítite prázdnotu alebo ste na všetko sami. Ste niekde medzi ukončením starého a...

viac

Terapie

Úvod Terapie

Každý z nás už bol niekedy chorý. Niekto je možno práve teraz akútne či chronicky chorý, má sústavné bolesti, trpí nejakým vážnejším ochorením, prípadne sám opatruje ťažko chorého človeka.

 

Každý pozná ten pocit, keď potrebujeme pomoc pre seba alebo niekoho iného, lebo telo, ba možno aj duch či duša už nefungujú ako zvyčajne. Zmocňuje sa nás bezradnosť, pretože sa cítime bezmocní voči podlomenému zdraviu, naháňa nám to strach, niekedy priam až smrteľný.

 

Možno nám už nejaký čas naozaj nie je dobre a cítime, že nežijeme zdravým spôsobom: telo sa búri, zle spíme, sme napätí a nervózni, máme vysoký krvný tlak, tmavé kruhy pod očami a čoraz menej radosti... Čo potom?

 

Hľadáme pilulky, lekárov, liečiteľov, doktor Google a pod. ...

 

Ale čo ak máme zdravie iba vo svojich rukách? A môžeme sa liečiť, alebo aj vyliečiť sami?


Vnútorný liečiteľ prebýva v každom žijúcom organizme. Lieči nás dňom i nocou na nevedomej úrovni 24 hodín, 7 dní v týždni a 365 dní v roku.

 

Dnes však žijeme v čase, keď je naliehavé, a aj veľmi dôležité, uvedomiť si tohto „vnútorného liečiteľa“ a stať sa jeho aktívnym spolupracovníkom.

 

Vedomá účasť na liečivej práci znamená pripojiť sa k práci „vnútorného liečiteľa“. Každý sa môže stať vedomým účastníkom vlastného liečenia.


Aby sme tak mohli urobiť, je potrebné vykonať rozhodujúci krok na ceste svojho duchovného rozvoja. A tak sa to bude diať úplne podľa Vášho scenára aj na našich stretnutiach a terapiách ...

 

Našim cieľom je, aby ste z nášho Centra odchádzali plní radosti a pozitívnej energie, zharmonizovaní, s naštartovaným imunitným systémom a v spojení so svojim vnútorným lekárom.