Blog / Články
Novinky
Seminár "Firemné a rodinné konštelácie"

Čo mi robí v živote radosť? Čo ma vyživuje? Aký má zmysel čo robím, kde žijem, ako trávim čas v práci, či mimo nej? Ako fungujú/nefungujú moje vzťahy? Ako to mám so...

viac
Osobný koučing a Etikoterapia

Nemáte energiu, nič Vás neteší a nebaví? Možno práve prechádzate veľkou životnou zmenou a nie je to jednoduché.   Cítite prázdnotu alebo ste na všetko sami. Ste niekde medzi ukončením starého a...

viac

Klasická masáž s Reiki

Úvod MasážeKlasická masáž s Reiki

    

       Je to jemná energetizujúca masáž, ktorá je vždy prispôsobená prípadným zdravotným problémom, resp. konkrétnym požiadavkám klienta. Nie je to teda iba klasická masáž, ale kombinuje sa s pôsobením Reiki energie na energetické centrá človeka - na čakry a energetické dráhy. Energia sa teda dostane i k tým, ktorí majú s relaxáciou pri klasickej masáži problémy a nevedia vypnúť neustály tok myšlienok.

 

     Spôsob, akým masér pracuje, je vopred dohodnutý s klientom, t.j. použitie Reiki liečenia môže byť uplatnené buď na začiatku, t.j. pred, počas (na konkrétne bolestivé miesta) alebo aj po skončení klasickej masáže.

 

Na začiatku je vždy pôsobenie na čakry, odstránenie blokov, ktoré bránia ich správnej funkcii a ich harmonizácia. Cieľom je dodať telu životodárnu univerzálnu energiu Reiki a povzbudiť organizmus k samoliečbe a spontánnej regenerácii.

 

Účinky takejto kombinovanej Reiki masáže na uvoľnenie vnútorného napätia, stresu z práce alebo návalu povinností a celkové psychické osvieženie sú väčšinou okamžité.

 

Klasická masáž s Reiki má nasledovné pozitívne účinky:

  • odpočinok a uvolnenie stresu z bežného dňa
  • odstránenie bolestí hlavy a migrény
  • celková harmonizácia organizmu pre tehotné mamičky
  • regenerácia a posilnenie imunity u detí aj dospelých
  • podpora pri liečbe zdravotných problémov
  • obnova fyzických a duševných síl