Blog / Články
Novinky
Osobný koučing a Etikoterapia

Nemáte energiu, nič Vás neteší a nebaví? Možno práve prechádzate veľkou životnou zmenou a nie je to jednoduché.   Cítite prázdnotu alebo ste na všetko sami. Ste niekde medzi ukončením starého a...

viac

Psychosomatické centrum zdravia ...

Obmedzenie prevádzky (do odvolania):

V urgentných prípadoch volajte prosím tel: +421 905 400 730

 

V súvislosti s aktuálnym lockdown stavom, poskytujeme zatiaľ až do odvolania v súlade s nariadeniami UVZ nasledovné obmedzené služby a sme pravidelne testovaní antigénovými testami:


1) Korekcie pohybového aparátu, fyzioterapiu a jemnú chiropraktiku na základe predchádzajúcej tel. objednávky


2) Osobný odber tovaru, objednaného cez náš e-shop na nasledovnej webovej stránke

https://www.bylinkyeshop.skŽeláme Vám šťastný a pokojný nový rok 2021,


hlavne veľa zdravíčka a duševnej pohody


Danka a Peter Štrelinger


 

 

 

    Naša práca sa spája s úctou a službou ľuďom. Naším cieľom je podnecovať iných, aby objavili svoju vlastnú moc aj silu. Tým, že sami na sebe intenzívne pracujeme vo všetkých oblastiach nášho života, sami cítime ako rastieme, a tým pomáhame aj iným rásť.

 

    Poslaním nášho Centra Zdravého Života je pozerať sa na choroby a problémy nielen z ich biologickej podstaty, ale celostne/holisticky liečiť a následne odstraňovať hlavne ich psychosomatické príčiny. Našim cieľom je poskytovať trvalo najvyššiu kvalitu celostnej a integrálnej terapeutickej starostlivosti, s cieľom dosiahnuť nastolenie zdravia a duševnej pohody prostredníctvom produktov z prírodnej lekárne, alternatívnych techník a terapií, kurzov a seminárov, pre každého klienta a pri každej jeho návšteve. Na dosiahnutie tohto cieľa, sme si predsavzali poskytovať širokej verejnosti kvalitné a cenovo dostupné služby a produkty čisto z prírodnej lekárne. Neustále sa sami vzdelávame v rôznych oblastiach alternatívnej medicíny, cez odborné tuzemské aj medzinárodné semináre a kurzy. Staráme sa o svoj osobný a profesionálny rast, sami sledujeme a používame samoliečiace postupy, kde si hneď na sebe môžeme overiť účinky a výsledky novozískaných terapeutických techník.


Danka a Peter ŠTRELINGER

 

Jedna stará múdrosť hovorí:

„Vždy sa Vám podarí nájsť výhovorky na to, čo ste urobili, alebo vykonali zle, ale nikdy sa nevyhovoríte z toho, čo ste vôbec neurobili, a pritom ste mohli ..."

 

"Skutočné bohatstvo sa začína vtedy, keď pochopím, že mám všetko, čo potrebujem."

(Kurt Tepperwein)

 

 

 

Peter Štrelinger

 

Ing.Peter ŠTRELINGER

Etikoterapeut,Chiropraktik, Učiteľ  »»»

Danka Štrelingerová

Danka ŠTRELINGEROVÁ

Etikoterapeut, Kouč, Učiteľ  »»»