Blog / Články
Novinky
Seminár "Sebaliečenie a vnútorná rovnováha"

Milí priatelia,   srdečne Vás pozývame na seminár, kde budeme spoločne hľadať odpovede, ako si pomôcť sami a ako aktivovať vnútorné samoliečiace procesy.   Každý z nás už bol niekedy chorý. Niekto je možno...

viac
Osobný koučing a Etikoterapia

Nemáte energiu, nič Vás neteší a nebaví? Možno práve prechádzate veľkou životnou zmenou a nie je to jednoduché.   Cítite prázdnotu alebo ste na všetko sami. Ste niekde medzi ukončením starého a...

viac

Danka Štrelingerová

Úvod O nás

Danka ŠTRELINGEROVÁ

Etikoterapeut, Kouč, Numerológ, Učiteľ

 

Život bol pre mňa od detstva veľmi zložitý, hoci som mala milujúcich rodičov a dostala som všetko čo som potrebovala. Bola som osôbka, ktorú hocikto postrkuje hocikam a ja som robila len to, čo mi kto povedal. Najhoršie na tom bolo, že ani sama som nevedela, čo mám robiť a kam mám ísť. Nevedala som čo chcem a ani čo nechcem... Vždy niekto rozhodol o všetkom, čo sa ma týkalo...

 

Keď som sa vydala a mala deti, myslela som, že sa to zmení, ale nestalo sa. Stále som mala pocit, že za mňa niekto rozhoduje - deti, manžel, vývoj situácie... V hĺbke mojej duše som tíško trpela a zároveň vo mne rástol hnev, strach a bezmocnosť.

 

     Keď už sa to nedalo vydržať, povedala som si dosť, niečo sa musí zmeniť, niečo sa musí stať...

Začala som hľadať možnosti ako z tohoto von ... Začala som rôznymi prednáškami, kurzami, terapiami, knihami. A začal sa meniť aj môj život - postupne a pomaličky. Uvedomila som si aké mám vlastné nastavenie, že nie je OK a musím s tým niečo robiť. Začala som vnímať a pozorovať svoj život a každá aj tá najmenšia zmena ma posunula k spokojnosti, radosti a vnútornej slobode.

 

Práca s energiou ma veľmi posilnila a otvorila mi ešte viac dvere k sebe. Pochopila som, že som veľmi otvorená voči svetu, a preto bolo pre mňa náročné cítiť svoje vlastné pocity a potreby a vedieť ich rozlíšiť od vonkajších, ktoré som vnímala.

Dnes viem, čo je moje a čo prichádza zvonku a naučila som sa, ako s tým zaobchádzať.

 

Ďalším veľkým posunom bola numerológia. Prešla som rôznymi školami, ale až Kabala sa stala mojou srdcovou záležitosťou. Nie je to len "numerológia". Je to určitý druh terapie, ktorý ukazuje, kde máme tendenciu si ubližovať a ako sa to odzrkadľuje na našom fyzickom tele a psychike. Ale hlavne - dáva návod, čo môžeme pre seba urobiť, aby nastali pozitívne zmeny v živote, aby sa nám neopakovali situácie, ktoré nechceme, prípadne pochopili prečo máme zdravotné problémy a čo s tým môžeme urobiť.

 

Keď sa obzriem spätne, pochopila som, že len práca na sebe môže zmeniť môj svet, v ktorom sa nachádzam.

 

Cez prácu s energiou, regresné terapie, numerológiu, etikoterapiu a anjelov som sa dostala sem, kde som. Cez vlastné skúšky neistoty, pochybností, strachov, bezmocnosti a nelásky som sa prepracovala k spokojnosti so sebou a svojím životom a do tohoto Centra, ktoré sme si s manželom otvorili, aby sme ľuďom ponúkli všetko to, čím sme prešli, čo sme sa naučili a čo pomohlo nám.

 

Spolu s manželom poskytujeme naši klientom aj partnerské poradenstvo a partnerské, resp. individuálne vzťahové terapie, kde najčastejšie používame techniky zvládnuté 8-ročným štúdiom Etikoterapie.

 

Skúsenosti, ktorými sme prešli, všetko to, čo sme zažili a prekonali nám dáva silu pomáhať. V každej zvládnutej situácii je pravda a sila, ktorú si môžeme odniesť a ktorá nás posilní. V tomto som našla zmysel života.