Blog / Články
Novinky
Seminár "Firemné a rodinné konštelácie"

Čo mi robí v živote radosť? Čo ma vyživuje? Aký má zmysel čo robím, kde žijem, ako trávim čas v práci, či mimo nej? Ako fungujú/nefungujú moje vzťahy? Ako to mám so...

viac
Osobný koučing a Etikoterapia

Nemáte energiu, nič Vás neteší a nebaví? Možno práve prechádzate veľkou životnou zmenou a nie je to jednoduché.   Cítite prázdnotu alebo ste na všetko sami. Ste niekde medzi ukončením starého a...

viac

Masáž 7 čakier

Úvod MasážeMasáž 7 čakier


     Čakry sú najdôležitejšie energetické centrá ľudskej bytosti, pomocou ktorých človek čerpá energiu z okolia a hlavne z Vesmíru.

 

Každá čakra má svoju biologickú funkciu, takže je bezprostredne v spojení s nervovým systémom zodpovedajúcej časti fyzického tela. Cez nervový systém zásobuje orgány, končatiny, bunky energiou a pomocou energie aj informáciami.

 

     Počas masáže sa používajú techniky tlaku a masírovanie prstami. Masáž je po celý čas sprevádzaná meditáciami a vizualizáciami.

 

Vykonáva sa na chodidlách a môže byť zakončená klasickou masážou nôh, prípadne iba chodidiel.

 

     Cieľom tejto čakrovej masáže je navodiť klientovi príjemný harmonický stav, odstrániť v tele napätie, stres, úzkosti, prípadne depresie.

 

Zároveň sa môžu uvoľniť blokády, ovplyvňujúce činnosti niektorých orgánov - hlavne vylučovacia a tráviaca sústava, ako aj úľava celého nervového systému a odstránenie bolesti hlavy.