Blog / Články
Novinky
Seminár "Sebaliečenie a vnútorná rovnováha"

Milí priatelia,   srdečne Vás pozývame na seminár, kde budeme spoločne hľadať odpovede, ako si pomôcť sami a ako aktivovať vnútorné samoliečiace procesy.   Každý z nás už bol niekedy chorý. Niekto je možno...

viac
Osobný koučing a Etikoterapia

Nemáte energiu, nič Vás neteší a nebaví? Možno práve prechádzate veľkou životnou zmenou a nie je to jednoduché.   Cítite prázdnotu alebo ste na všetko sami. Ste niekde medzi ukončením starého a...

viac

Zdravý svet

Úvod O násPartneri

Zdravý svet

 

je mladá, dynamicky sa rozvíjajúca firma, ktorá vznikla na začiatku roku 2008.
Internetový obchod ZDRAVÝ SVET je logickým pokračovaním dlhoročného projektu a vízií, ktorých počiatok sa datuje niekedy do roku 1996. V roku 2008 sa projekt pretvoril do 3 kamenných predajní ZELENÝ SVET a po spojení s partnerskými obchodmi vznikol práve tento internetový portál s tak rozsiahlou ponukou tovaru.
Náš obchod ponúka v súčasnosti zákazníkom viac ako 5 tisíc položiek tovaru vo viac ako 280 tovarových kategóriach. Naše produkty nájdete tiež v našej firemnej predajni v Považskej Bystrici a taktiež v predajniach Zeleného sveta v Turzovke a v Čadci. Väčšinu tovaru môžeme dodať bez dlhšieho čakania, pretože prevažná väčšina ponúkaného tovaru je skladom. Základnou firemnou politikou je predovšetkým kvalita, ale dobré vzťahy s dodávateľmi nám umožňujú ponúknuť Vám aj výhodné ceny.
Chceme, aby náš internetový obchod nebol len obchodom, ale aj miestom, kde sa budete môcť s nami poradiť o Vašich problémoch, na čo sme pre Vás pripravili rôzne poradne. Taktiež u nás môžete nájsť zaujímavé články z oblasti zdravej výživy a zdravého životného štýlu. Na našom portáli sme pre Vás pripravili v elektronickej forme aj lunárny kalendár, ktorý v elektronickej forme ponúkne oveľa širšie informácie, ako môžu ponúknuť stolné kalendáre ktoré už desiatky tisíc z nás roky kupujú v printovej forme v kníhkupectvách.
Naším heslom je "Všetko pre Váš zdravý život". Dúfame, že to "všetko" u nás aj nájdete.

tím ZDRAVÝ SVET

 

http://www.zdravysvet.sk/