Blog / Články
Novinky
Seminár "Sebaliečenie a vnútorná rovnováha"

Milí priatelia,   srdečne Vás pozývame na seminár, kde budeme spoločne hľadať odpovede, ako si pomôcť sami a ako aktivovať vnútorné samoliečiace procesy.   Každý z nás už bol niekedy chorý. Niekto je možno...

viac
Osobný koučing a Etikoterapia

Nemáte energiu, nič Vás neteší a nebaví? Možno práve prechádzate veľkou životnou zmenou a nie je to jednoduché.   Cítite prázdnotu alebo ste na všetko sami. Ste niekde medzi ukončením starého a...

viac

Analýza Aury

Úvod O násPartneri

Analýza auryCelosvetovo uznávaná jedinečná metóda na Slovensku už aj na našom pracovisku.

 

Aký praktický význam má pre Vás diagnostika a analýza aury?


Odhalíme Vaše zdravotné, psychické a emocionálne problémy. V aure sa nachádzajú energetické nedostatky (bloky) v jednotlivých orgánoch ešte skôr, ako sa prejavia na telesnej úrovni človeka v podobe ochorenia.

 

Dostanete odporúčania šité na mieru podľa objektívneho merania a výsledkov Vašej aury a čakier. Odporúčame Vám aj vhodnú bylinnú, homeopatickú a inú prírodnú terapiu.

 

Vyhodnotíme mieru vášho stresu, jeho dopad na zdravotný stav a navrhneme Vám vhodné riešenia na zlepšenie.

 

Aura odráža aj vaše partnerské vzťahy. Na základe výsledkov Vám poradíme ako ich zlepšiť.

 

Poradíme vám aj v oblasti osobnostného rozvoja a zlepšenia kvality vášho životného štýlu.

 

Súčasťou analýzy aury je aj zobrazenie čakier, ktoré zabezpečujú správne funkcie orgánov. Vysvetlíme Vám, ktoré čakry pracujú správne, ktoré máte blokované, aké sú príčiny týchto blokov a aký je ich vplyv na Váš zdravotný stav.

 

 

Viac info nájdete na www.AnalyzaAury.sk