Benefit plus 

Centrum Zdravého Života sa stal partnerom Benefit Plus

benefit plus

Benefit Plus je internetová aplikácia určená pre správu interných i externých benefitov, tzv. cafeteria. V rámci tejto aplikácie (ktorú si je možné pre zjednodušenie predstaviť ako špecifický internetový obchod s benefitmi) má každý zamestnanec vytvorený svoj osobný účet a za pridelené body si môže „nakupovať" najrôznejšie služby. Aplikácia získala v roku 2005 ocenenie Internet Effectiveness Awards v kategórii B2B. Ponuka v aplikácii pokrýva najrôznejšie oblasti využitia voľného času.

Zamestnanci zmluvných firiem môžu prostredníctvom aplikácie Benefit Plus objednávať v našom Centre Zdravého Života všetky služby z oblasti zdravia, t.j. všetky masážne služby ako aj poradenstvo v oblasti zdravej výživy.

Užívatelia programu Benefit Plus si môžu naše služby čerpať prostredníctvom vytlačenej elektronickej poukážky alebo platobnej karty Benefit Plus.

Veríme, že aj toto partnerstvo v renomovanom programe Benefit Plus nám pomôže v ďalšom prehlbovaní spokojnosti našich návštevníkov.

Na masáže používame výhradne oleje rastlinného pôvodu lisované za studena
a 100% prírodné esenciálne oleje.

Nie sme klasický masérsky salón, aj keď sú techniky našich masérov postavené na znalostiach štandardných známych typov masáží. Naši maséri Vám však okrem klasických známych masážnych techník ponúknu niečo viac. To "niečo" je skryté aj za celým zameraním nášho Centra Zdravého Života - takže vieme človeku pomôcť komplexne, pretože aj každá masaž, aj keď rovnakou technikou, sa dá vykonať rôznymi spôsobmi, ako aj každý masér, aj keď sa učil v rovnakej masérskej škole, dáva do toho kus seba a na to môže využiť aj všetky ďalšie jemu dostupné a známe techniky. Takže napríklad taká klasická masáž spojená s harmonizáciou čakier a meridiánov je úplne nový zážitok pre každého nášho klienta a aj nový pohľad na riešenie jeho každodenných problémov, aj keď si k nám príde iba oddýchnuť a relaxovať. Napríklad aj zablokovaný stavec je možné riešiť masážou, chiropraktikou, ale omnoho príjemnejšie a menej bolestne aj s použitím prídavnej energetickej ozdravujúcej terapie.

Príďte k nám a dovoľte našim masérom, aby Vaše telo rozmaznávali ...


Termín masáže si rezervujte telefonicky, e-mailom alebo cez náš objednávkový formulár v sekcii Kontakty ...

 Masáže 

 Kalendár, fórum

Novinky

 
   

 Partneri 


Centrum Zdravého Života

Propagujte aj svoju stránku