Semináre 

Škola Energetického Liečiteľstva


Ushui

Hlavným cieľom bude naučiť sa základné pojmy a princípy liečenia energiou, naučiť sa rozpoznávať duchovné príčiny chorôb, rozvíjať schopnosti vnímania energií a ľudskej duše nielen prostredníctvom nášho fyzického tela, ale hlavne cez naše energetické telo, či vyššie úrovne ľudského bytia.

 

Škola je rozdelená do 4 stupňov, kde každý stupeň trvá 2 dni. Jednotlivé vyučovacie dni budú zamerané hlavne na osvojenie si teórie z oblasti celostného uzdravovania a liečiteľstva. Súčasťou budú aj meditácie a techniky vnútornej harmónie a vizualizácie. 

 

 

Obsah a termíny Školy Energetického liečiteľstva  >>

Kurz REIKI


Ushui

Reiki

Mnoho ľudí začalo svoju liečiteľskú cestu práve cez Reiki. Je to veľmi ľahko učiaca sa metóda a zároveň je veľmi efektívna.

 

REIKI - božská energia lásky

Univerzálna životná, inteligentná liečivá energia, pomocou ktorej človek môže postúpiť ďalej na ceste múdrosti, zdravia, vytvárania harmónie, postúpiť na ceste duchovného a duševného vzrastu.

 

Cez tieto kurzy prezentujeme starodávny liečebný system Reiki, založený na napojení sa na inteligentnú božskú energiu, ktorý bol znovuobjavený pred 150 rokmi Dr. Mikao Usuim. 

 

 

ADT-Aktívna Duchovná Terapia®


F.E Eckard Strohm pred 30 rokmi vyvinul energetický liečebný systém, ktorý nazval Aktívna Duchovná Terapia. Metóda je pozoruhodná jej jednoduchosťou a mimoriadnou účinnosťou. Jednotlivé stupne tejto liečebnej metódy sú založené na tom, aby zaviedli účastníkov kurzov hlbšie a hlbšie do tajov tejto liečebnej metódy. Študenti sa krok po kroku postupne učia ako pomôcť druhým s akútnymi problémami, alebo ako pomôcť pri obnove poškodeného miesta.

 

Obsah a termíny kurzov ADT  >> 

Atlantis AROLO TIFAR ©®


Arolo Tifar

je starodávne liečiteľské umenie atlanských majstrov znovuobjavené v 90-tych rokoch nemeckým duchovným učiteľom Dr. F.E.Eckardom Strohmom. 

 

Arolo je výnimočná energeticko - diagnostická a liečebná metóda, ktorá dovolí lokalizovať presnú príčinu chorôb. Tento diagnostický systém dovolí zistiť informáciu o stave osoby v podstate za pár minút, bez potreby špeciálnych laboratórnych skúšok.

 Obsah a termíny kurzov AROLO  >> 

 

Brány do duše


Určený pre ženy, ktoré potrebujú zmenu a posun vo svojom živote...

 

Budeme spoznávať príčiny rôznych nedorozumení, trápení a problémov, ktoré riešime v našom živote, v každodenných situáciách a ako sa s nimi vysporiadať.

Naučíme sa rôzne techniky, ako pomôcť sami sebe. Absolvujeme spolu meditácie na podporu riešenia danej témy v príjemnom a bezpečnom prostredí.

Pozrieme sa na ne z pohľadu etikoterapie, rodinných konštelácií, regresnej terapie a numerológie.

Obsah a termíny seminára Brány do duše  >>  

Anjeli Atlantídy


Účastníci seminára sa oboznámiaAnjeli s tým, kto sú Anjeli. V praxi zážitkovo spoznajú ich rozdielne charakteristiky a ich energie. Všetci z detstva poznáme príbehy o anjeloch strážnych. Naše životy môžu byť hodnotnejšie a ľahšie, ak vieme s nimi komunikovať, vieme im dávať otázky a prijímať od nich odpovede. Na tomto seminári sa účastníci naučia nadviazať kontakt s Archanjelmi, Anjelom lásky, Anjelmi živlov a s anjelmi, ktorí nám môžu pomôcť liečiť alebo prípadne nájsť stratené veci.

 

Obsah a termíny kurzov Anjeli Atlantídy  >>  

Zážitkový seminár

na pritiahnutie hojnosti


Zážitkový seminár na pritiahnutie financií

Takmer polovicu života strávime v práci, preto spôsob, akým žijeme svoj život a zarábame PENIAZE, má rozhodujúci vplyv na náš pocit šťastia, zdravia a zmysluplnosti

Bez ohľadu na to, či sedíme na stoličke šéfa, manažéra či zamestnanca, alebo akú vykonávame prácu, môžeme urobiť veľa pre to, aby sme sebe aj ostatným vytvorili šťastné zázemie - kde môžeme pracovať s radosťou, v harmónii, bez stresu a zároveň úspešne.

Peniaze sú tiež iba energia, ktorú viem zmysluplne premeniť na veci, po ktorých túžim, na životný komfort, aký očakávam, na pomoc iným a pod.


Naučíme Vás rôzne techniky, ako si pritiahnuť do svojho života hojnosť a bohatsvo.

 

Obsah a termíny seminára Hojnosť  >>  

 

Bylinková škola


Poznávanie prírodných zákonov a zákonov univerza je nevyhnutnou podmienkou akejkoľvek práce s rastlinami.

Len citlivým prístupom a rešpektovaním prírodných rytmov môžeme naozaj spoznať liečivú silu bylín a stromov.

Naučíme vás ako rastliny spoznávať, zberať, sušiť a skladovať. Vyskúšate si vyrobiť vlastnú liečivú masť, voňavý olej, účinnú tinktúru alebo kvetovú esenciu.

 

Každý jednotlivý kurz predstavuje ucelenú jednotku. Môžete sa prihlásiť na jeden z ponúkaných kurzov, alebo ich absolvovať viac. Nadväzujú na seba jednotlivými témami, vybranými okruhmi liečivých rastlín a postupov prírodnej medicíny.  

 

Obsah a termíny seminárov Bylinkovej školy >> 

 Semináre 

 Kalendár, fórum

Novinky

 
   

 Partneri 


Centrum Zdravého Života

Propagujte aj svoju stránku