Energetické operácie pomocou techniky ADT ©® 

Tento spôsob energetickej terapie využíva tzv. PSÍ chirurgiu, operačné techniky podobné technikám liečiteľov na Filipínach. Hlavný rozdiel je v tom, že táto energetická technika je bez otvorených rán. Je to veľmi rýchla a účinná technika, ktorá môže byť použitá v núdzových situáciách a v niektorých prípadoch môže nahradiť aj bežnú lekársku operáciu.

 

     Touto veľmi účinnou technikou PSÍ chirurgie je možné pomáhať pri liečení jednoduchších fyzickýchPSÍ chirurgiaproblémov - napr. podkožné útvary, zápaly šliach a kĺbov, svalové spazmy, chronické zápaly trojklanného nervu, či iné zápaly v ľubovoľnej časti tela a pod.

 

     Techniku energetickej operácie pomocou PSÍ chirurgie je možné aplikovať aj v prípade ťažších zdravotných problémov - poškodené kolenné menisky, kľby, obličkové a žlčníkové kamene, cysty a myómy, či akékoľvek iné fyzické problémy. Zároveň je možné toto energetické liečenie aplikovať aj ako prostriedok na doliečenie po klasickej operácii v nemocnici (rehabilitácia kĺbov, platničiek, pooperačných jaziev a pod.).

 

     PSÍ chirurgiou je možné dosiahnuť veľmi dobré výsledky, ale dôležitá je spolupráca klienta - zmena v spôsobe života, stravy, či myslenia.

     Ctíme to najdôležitejšie - slobodu a vlastnú voľbu jednotlivca a každej bytosti vo všetkých úrovniach jeho existencie.

 

     Tento spôsob terapie za žiadnych okolností nenahrádza prácu kvalifikovaných odborníkov a zdravotných pracovníkov, a preto každý takýto zásah odporúčame až po detailnom vyšetrení a stanovení diagnózy lekárom ako doplnkovú/alternatívnu liečbu. Za žiadnych okolností neodporúčame našim klientom prerušenie liečby klasickou medicínou, alebo ukončenie užívania liekov bez predchádzajúcej konzultácie so svojim lekárom.

 Liečenie 

 Kalendár, fórum

Novinky

 
  • Work life balance koncept

    Work life balance koncept je našou novou komplexnou službou klientom, ktorú by sme mohli nazvať aj Terapiou životnej rovnováhy.

    viac

 

 Partneri 


Centrum Zdravého Života

Propagujte aj svoju stránku
Copyright © 2010-2019 CentrumZdravehoZivota.sk