Liečenie 

Work-Life-Balance

Work life balance koncept je našou novou komplexnou službou klientom, ktorú by sme mohli nazvať aj Terapiou životnej rovnováhy.

 

Rôzne pocity napätia, fyzické bolesti, znížená imunita, narušenie nervov, či chorobné prejavy orgánov často vznikajú kvôli nerovnováhe medzi pracovným vyťažením a odpočinkom. Možno sa môžete problémov, ktoré Vás trápia už dlhšiu dobu, zbaviť práve vďaka nášmu konceptu Work-Life-Balance, kde Vám pomôžeme s odstránením chronických bolestí a poradíme Vám ako nájsť cestu z bludného kruhu bezmocnosti, smútku, strachu, či depresie, ktoré môžu mať korene častokrát v neriešených emocionálnych zraneniach, strachoch, či strate istôt v ktorejkoľvek oblasti života ...

 

Každý úspešný človek musí prevziať kontrolu nad svojím životom.

 

Terapia pozostáva z 2 až 3 samostatných sedení, čo sa dohodneme s klientom na základe výsledkov analýzy z 1.stretnutia.

 

Cena za Work-life-balance terapiu je 130,- EUR.

 

Na terapiu sa objednajte už teraz na tejto linke TU...

 


Partnerské poradenstvo

Veľa ľudí túži mať vedľa seba niekoho, kto ich zachráni pred nimi samými a urobí ich šťastnými. Potom čakajú, že stretnú človeka, ktorý si nebude všímať ich nevyriešené problémy a bude ich bezpodmienečne milovať. Žiaľ zlý pocit zo seba samého nie je veľmi príťažlivý a často k nám potom priťahuje presný opak toho, čo sme si želali.

     Ak chceme mať zdravé a plnohodnotné vzťahy, je nutné popracovať sami na sebe. Ak sme v nefungujúcom vzťahu, tak sa ho nesnažme korigovať, ale nazrime najskôr do seba a zmeňme vzťah samého k sebe. Až potom sa rozhodnime, či chceme zotrvať, alebo sa posunúť ďalej.

 

     Podstatou partnerskej terapie je pozrieť sa na to, ako môžeme zmeniť, posilniť a ozdraviť v prvom rade svoj vzťah k samému sebe, až potom k iným ľuďom, k partnerovi, ku práci, k peniazom a k svojmu okoliu. 

 

Detailné informácie nájdete tu ...

 


Liečenie pomocou Atlantis AROLO TIFAR ©®tifar znak

Atlantis AROLO TIFAR ©® je starodávne liečiteľské umenie atlantských majstrov znovuobjavené v 90-tych rokoch nemeckým liečiteľom a duchovným učiteľom Dr.F.E.Eckardom Strohmom.

Arolo je inteligentná energia a diagnosticko-liečebná technika, ktorá umožňuje nielen analýzu, ale aj samotné ošetrenie.

 

Detailné informácie nájdete tu ...

 


Energetické operácie pomocou techniky ADT ©®

Tento spôsob energetickej terapie využíva tzv. PSÍ chirurgiu, operačné techniky podobné technikám liečiteľov na Filipínach. Hlavný rozdiel je v tom, že táto energetická technika je bez otvorených rán. Je to veľmi rýchla a účinná technika, ktorá môže byť použitá v núdzových situáciách a v niektorých prípadoch môže nahradiť aj bežnú lekársku operáciu.

 

     Touto veľmi účinnou technikou PSÍ chirurgie je možné pomáhať pri liečení jednoduchších fyzickýchPSÍ chirurgia problémov - napr. podkožné útvary, zápaly šliach a kĺbov, svalové spazmy, chronické zápaly trojklanného nervu, či iné zápaly v ľubovoľnej časti tela a pod.

 

     Techniku energetickej operácie pomocou PSÍ chirurgie je možné aplikovať aj v prípade ťažších zdravotných problémov - poškodené kolenné menisky, kľby, obličkové a žlčníkové kamene, cysty a myómy, či akékoľvek iné fyzické problémy. Zároveň je možné toto energetické liečenie aplikovať aj ako prostriedok na doliečenie po klasickej operácii v nemocnici (rehabilitácia kĺbov, platničiek, pooperačných jaziev a pod.).

 

     PSÍ chirurgiou je možné dosiahnuť veľmi dobré výsledky, ale dôležitá je spolupráca klienta - zmena v spôsobe života, stravy, či myslenia.

     Ctíme to najdôležitejšie - slobodu a vlastnú voľbu jednotlivca a každej bytosti vo všetkých úrovniach jeho existencie.

 

     Tento spôsob terapie za žiadnych okolností nenahrádza prácu kvalifikovaných odborníkov a zdravotných pracovníkov, a preto každý takýto zásah odporúčame až po detailnom vyšetrení a stanovení diagnózy lekárom ako doplnkovú/alternatívnu liečbu. Za žiadnych okolností neodporúčame našim klientom prerušenie liečby klasickou medicínou, alebo ukončenie užívania liekov bez predchádzajúcej konzultácie so svojim lekárom.

 


Lieky nového času

Práve teraz prišiel nový čas. Práve teraz sa meníme a nie sme viac tými, ktorými sme boli predtým.

homeopatiká

Práve teraz sa mení náš vnútorný a vonkajší svet a my sme teraz ľuďmi nového času s novými chorobami.

 

Sú potrebné nové lieky na nové choroby. Liek, ktorý lieči aj staré choroby a súčasne aj choroby, ktoré stretneme až zajtra.

 

Všetky nové vedomosti sú postavené na starých skúsenostiach. Toto platí aj pre lieky, ktoré sme provokatívne nazvali "LIEKY NOVÉHO ČASU."

 

Celý článok ...

 


Alternatívna poradňa

Kupelna_seria

Organizovanie kurzov a odborných seminárov

Terapie a používané techniky liečenia

Terapie a služby 

Typ

Popis

Konzultácia

 • Rozhovor - rozbor konkrétnych problémov klienta
 • Vysvetlenie možností jednotlivých terapeutických techník
 • Doporučenie podpornej liečby formou prírodných prípravkov

Terapia

 • Prvotná terapia
  • Vstupný rozhovor, objasnenie problému, diagnostika, ošetrenie
 • Opakovaná terapia
  • Spätná väzba klienta, analýza progresu, diagnostika, definovanie ďalšieho postupu, ošetrenie

Analýza

Analýza vychádzajúca z rozboru nasledovných vstupných údajov - meno, dátum narodenia, črty osobnosti, ...

Možnosť využitia nasledovných techník:

 • Numerologický rozbor, Zdravotná diagnostika
 • Kabalistická numerológia

Cenník terapií nájdete tu ...

 Liečenie 

 Kalendár, fórum

Novinky

 
 • Work life balance koncept

  Work life balance koncept je našou novou komplexnou službou klientom, ktorú by sme mohli nazvať aj Terapiou životnej rovnováhy.

  viac

 

 Partneri 


Centrum Zdravého Života

Propagujte aj svoju stránku
Copyright © 2010-2019 CentrumZdravehoZivota.sk