Seminár na pritiahnutie hojnosti 

Najbližšie termíny seminára na pritiahnutie Hojnosti:

 Jar 2019
 Zážitkový seminár na pritiahnutie hojnosti Prihlásenie >>>


Seminár financie

Takmer polovicu života strávime v práci, preto spôsob, akým žijeme svoj život a zarábame PENIAZE, má rozhodujúci vplyv na náš pocit šťastia, zdravia a zmysluplnosti.


Bez ohľadu na to, či sedíme na stoličke šéfa, manažéra či zamestnanca, alebo akú vykonávame prácu, môžeme urobiť veľa pre to, aby sme sebe aj ostatným vytvorili šťastné zázemie - kde môžeme pracovať s radosťou, v harmónii, bez stresu a zároveň úspešne.
Je však rýchla doba a jediné, čo je v súčasnosti isté, že sa všetko mení. Za ten istý čas je treba stihnúť stále viac, učiť sa stále nové veci, pristupovať k práci a klientom inak lebo aj tí sa menia - A pritom sa nezblázniť !!!


Byť vedomý, tvorivý a flexibilný je kľúčové. Ak nechceme, aby nás to zomlelo a pritom sa chceme posúvať, rásť a byť pohode, tak si potrebujeme neustále upravovať všetko - hlavne svoje postoje k práci, k odmene za prácu, ku kolegom, k šéfovi ...


Peniaze sú tiež iba energia, ktorú viem zmysluplne premeniť na veci, po ktorých túžim, na životný komfort, aký očakávam, na pomoc iným a pod.

 

Keď poviete slovo peniaze, čo Vás napadne ako prvé?
Považujeme život a všetky jeho súčasti za zásadne zlé, alebo zásadne dobré?
Peniaze môžu znamenať úspech

Naša energia smeruje tam, kam smerujú naše myšlienky. Svoj život si vytvárame podľa vlastných predstáv, presvedčení, hodnôt a predpokladov.Tak prečo by to malo byť inak aj v súvislosti s peniazmi?

 

Tieto presvedčenia spolu s emóciami, ktoré ich živia, určujú na akej úrovni sa budeme pohybovať vo veľkej hre peňazí a ako sa nám bude dariť.

 

Zážitkový seminár obsahuje:
- pomoc pri odstránení blokád a koreňových vzorcov, ktoré bránia pozitívnemu vzťahu k financiám
- pretavenie pojmu financie/peniaze na energiu slúžiacu na realizáciu budúcich plánov 

- naučíme Vás rôzne techniky, ako si pritiahnuť do svojho života hojnosť a bohatsvo. 

 

Nezáleží na tom, či som právnikom, ministrom alebo upratovačkou - bez ohľadu na to, čo robím, vždy niečím som - napr.milujúci otec, syn, brat, priateľský, súcitný, veľkorysý, akýkoľvek ...

Ak toto pochopíme, nezáleží na tom, čo v živote robíme, ale ako to robíme, ako sme ochotní otvoriť sa iným a podeliť sa o všetko, čo v sebe nosíme - toto je OBOHACOVANIE (iných) - vesmír nám to potom vracia vo forme hojnosti ...

 

 Semináre 

 Kalendár, fórum

Novinky

 
  • Work life balance koncept

    Work life balance koncept je našou novou komplexnou službou klientom, ktorú by sme mohli nazvať aj Terapiou životnej rovnováhy.

    viac

 

 Partneri 


Centrum Zdravého Života

Propagujte aj svoju stránku
Copyright © 2010-2019 CentrumZdravehoZivota.sk