Zdravý svet 

Náš partnerský portál

Zdravý svet

 

 

je mladá, dynamicky sa rozvíjajúca firma, ktorá vznikla na začiatku roku 2008.
Internetový obchod ZDRAVÝ SVET je logickým pokračovaním dlhoročného projektu a vízií, ktorých počiatok sa datuje niekedy do roku 1996. V roku 2008 sa projekt pretvoril do 3 kamenných predajní ZELENÝ SVET a po spojení s partnerskými obchodmi vznikol práve tento internetový portál s tak rozsiahlou ponukou tovaru.
Náš obchod ponúka v súčasnosti zákazníkom viac ako 5 tisíc položiek tovaru vo viac ako 280 tovarových kategóriach. Naše produkty nájdete tiež v našej firemnej predajni v Považskej Bystrici a taktiež v predajniach Zeleného sveta v Turzovke a v Čadci. Väčšinu tovaru môžeme dodať bez dlhšieho čakania, pretože prevažná väčšina ponúkaného tovaru je skladom. Základnou firemnou politikou je predovšetkým kvalita, ale dobré vzťahy s dodávateľmi nám umožňujú ponúknuť Vám aj výhodné ceny.
Chceme, aby náš internetový obchod nebol len obchodom, ale aj miestom, kde sa budete môcť s nami poradiť o Vašich problémoch, na čo sme pre Vás pripravili rôzne poradne. Taktiež u nás môžete nájsť zaujímavé články z oblasti zdravej výživy a zdravého životného štýlu. Na našom portáli sme pre Vás pripravili v elektronickej forme aj lunárny kalendár, ktorý v elektronickej forme ponúkne oveľa širšie informácie, ako môžu ponúknuť stolné kalendáre ktoré už desiatky tisíc z nás roky kupujú v printovej forme v kníhkupectvách.
Naším heslom je "Všetko pre Váš zdravý život". Dúfame, že to "všetko" u nás aj nájdete.

tím ZDRAVÝ SVET

 

http://www.zdravysvet.sk/

 

späť ...

 Kalendár, fórum

Novinky

 
  • Work life balance koncept

    Work life balance koncept je našou novou komplexnou službou klientom, ktorú by sme mohli nazvať aj Terapiou životnej rovnováhy.

    viac

 

 Partneri 


Centrum Zdravého Života

Propagujte aj svoju stránku
Copyright © 2010-2019 CentrumZdravehoZivota.sk