Čo ponúkame 

Sme veľmi radi, že ste zavítali na naše stránky Centra Zdravého Života a veríme, že sa nám podarí Vám byť užitočnými pomocníkmi pri nachádzaní odpovedí na otázky každodenného života a zdravia, sklamaní aj úspechov, chorôb ale aj zázračných uzdravení, ako aj iných zákonitostí „medzi Nebom a Zemou". V našom relax centre Vám ponúkame Jemnú Chiropraktiku a Masáže rôznych druhov (klasická, stimulačná, reflexná masáž chodidiel, manuálna lymfodrenáž, Shiatsu ...).

 

Poskytujeme terapie prostredníctvom rôznych alternatívnych techník (Atlantis Arolo Tifar, Reiki, Aktívna duchovná terapia, Kabala, Regresná terapia, a iné).

 

V našej kamennej predajni ponúkame sortiment produktov prírodnej bylinkárne a ďalších prírodných produktov, knihy zamerané na zdravý životný štýl, pozitívne myslenie či alternatívnu medicínu. Nechýba ani tarot a rôzne anjelské a vykladacie karty.

 

Jedným z najúčinnejšich prostriedkov bylinkárne je nesporne gemmoterapia. Gemmoterapia je relatívne nová metóda fytoterapie, ktorá úspešne dobýja dnešný svet. Gemmoterapia - to sú vlastne mimoriadne účinné tinktúry z púčikov rastlín. Centrum Zdravého Života je certifikovaným predajcom gemmoterapie od českej firmy Naděje, pani Mgr. Podhornej. Gemmoterapia je mimoriadne účinná a šetrná liečba aj pri doliečovaní takých vážnych problémov, ako je borelióza, mononukleóza či endometrióza, ale aj neplodnosť a sterilita.

 

Okrem tinktúr z púčikov rastlín, ponúkame aj tinktúry z bylín či rôzne masti, oleje a výluhy, ktoré je vhodné s gemmoterapiou kombinovať. Našu ponuku obohacujú aj namiešané čaje a bylinné zmesi na rôzne zdravotné problémy. Nesmieme zabudnúť ani na Klášterní officínu - to sú liečivé bylinné sirupy od benediktínskych mníchov, vyrábané podľa tradičných receptúr. Je to veľmi jemná forma fytoterapie vhodná aj pre deti od 3 rokov.

 

V našej ponuke nechýba ani kvalitná prírodná kozmetika Nobilis Tilia a Salus (Saloos). Ponuku bylinných produktov na riešenie rôznych neduhov (bolesti chrbtice a kĺbov, kožné problémy - akné, psoriáza, hemoroidy, zuby a ďasná) uzatvárajú konopné produkty firmy Annabis.

 

Poslaním Centra Zdravého Života je poskytovať trvalo najvyššiu kvalitu celostnej a integrálnej terapeutickej starostlivosti, s cieľom dosiahnuť nastolenie zdravia a duševnej pohody prostredníctvom produktov z prírodnej lekárne, alternatívnych techník a terapií, kurzov a seminárov, pre každého klienta a pri každej jeho návšteve.

 

Tešíme sa na Vašu návštevu - tím Centra Zdravého Života.

 

Späť...

 O nás 

 Kalendár, fórum

Novinky

 

 Partneri 


Centrum Zdravého Života

Propagujte aj svoju stránku
Copyright © 2010-2018 CentrumZdravehoZivota.sk