Čo ponúkame 

Sme veľmi radi, že ste zavítali na naše stránky Centra Zdravého Života a veríme, že sa nám podarí Vám byť užitočnými pomocníkmi pri nachádzaní odpovedí na otázky každodenného života a zdravia, sklamaní aj úspechov, chorôb ale aj zázračných uzdravení, ako aj iných zákonitostí „medzi Nebom a Zemou". V našom relax centre Vám ponúkame Jemnú Chiropraktiku a Masáže rôznych druhov (klasická, stimulačná, reflexná masáž chodidiel, manuálna lymfodrenáž, Shiatsu ...).

 

Poskytujeme terapie prostredníctvom rôznych alternatívnych techník (Atlantis Arolo Tifar, Reiki, Aktívna duchovná terapia, Kabala, Regresná terapia, a iné).

 

V našej kamennej predajni ponúkame sortiment produktov prírodnej bylinkárne a ďalších prírodných produktov, knihy zamerané na zdravý životný štýl, pozitívne myslenie či alternatívnu medicínu. Nechýba ani tarot a rôzne anjelské a vykladacie karty.

 

Jedným z najúčinnejšich prostriedkov bylinkárne je nesporne gemmoterapia. Gemmoterapia je relatívne nová metóda fytoterapie, ktorá úspešne dobýja dnešný svet. Gemmoterapia - to sú vlastne mimoriadne účinné tinktúry z púčikov rastlín. Centrum Zdravého Života je certifikovaným predajcom gemmoterapie od českej firmy Naděje, pani Mgr. Podhornej. Gemmoterapia je mimoriadne účinná a šetrná liečba aj pri doliečovaní takých vážnych problémov, ako je borelióza, mononukleóza či endometrióza, ale aj neplodnosť a sterilita.

 

Okrem tinktúr z púčikov rastlín, ponúkame aj tinktúry z bylín či rôzne masti, oleje a výluhy, ktoré je vhodné s gemmoterapiou kombinovať. Našu ponuku obohacujú aj namiešané čaje a bylinné zmesi na rôzne zdravotné problémy. Nesmieme zabudnúť ani na Klášterní officínu - to sú liečivé bylinné sirupy od benediktínskych mníchov, vyrábané podľa tradičných receptúr. Je to veľmi jemná forma fytoterapie vhodná aj pre deti od 3 rokov.

 

V našej ponuke nechýba ani kvalitná prírodná kozmetika Nobilis Tilia a Salus (Saloos). Ponuku bylinných produktov na riešenie rôznych neduhov (bolesti chrbtice a kĺbov, kožné problémy - akné, psoriáza, hemoroidy, zuby a ďasná) uzatvárajú konopné produkty firmy Annabis.

 

Poslaním Centra Zdravého Života je poskytovať trvalo najvyššiu kvalitu celostnej a integrálnej terapeutickej starostlivosti, s cieľom dosiahnuť nastolenie zdravia a duševnej pohody prostredníctvom produktov z prírodnej lekárne, alternatívnych techník a terapií, kurzov a seminárov, pre každého klienta a pri každej jeho návšteve.

 

Tešíme sa na Vašu návštevu - tím Centra Zdravého Života.

 

Späť...

 O nás 

 Kalendár, fórum

Novinky

 
  • Work life balance koncept

    Work life balance koncept je našou novou komplexnou službou klientom, ktorú by sme mohli nazvať aj Terapiou životnej rovnováhy.

    viac

 

 Partneri 


Centrum Zdravého Života

Propagujte aj svoju stránku
Copyright © 2010-2019 CentrumZdravehoZivota.sk