Atlantis AROLO TIFAR ©® 

Starodávny atlantský liečiteľský systém 

Pred niekoľkými rokmi robila skupina morských biológov výskum komunikačného systému a jazyka delfínov.delfíny Počas svojich bádaní zistili, že delfíny sú navzájom schopné identifikovať svojich druhov cez energetické impulzy, ktoré neustále vysielajú nech sú akokoľvek od seba vzdialené. Týmto spôsobom môžu tiež takto na diaľku presne určiť faktory, ako je zdravie, duševné dispozície, náladu, prítomnosť predátorov, obsah žalúdka a mnoho ďalších vecí.

 

Tento rovnaký identifikačný systém bol známy aj v časoch starobylého Egypta a bol používaný už v Atlantíde ako základ pre rozvoj liečebnej techniky, ktorá sa nazýva Arolo.
 

tifar znakAtlantis AROLO TIFAR ©® je starodávne liečiteľské umenie atlantských majstrov znovuobjavené v 90-tych rokoch nemeckým liečiteľom a duchovným učiteľom Dr. F.E.Eckardom Strohmom.

 

Arolo je inteligentná energia a diagnosticko-liečebná technika, ktorá by mohla byť označená ako aktívna časť Reiki. Reiki však pracuje od symptómu k príčine, pričom Arolo hľadá cestu späť hlboko ku koreňom riešenia problémov bez toho, aby tieto príznaky znovu vyvolával. Tieto dve techniky sú úplne komplementárne práve z dôvodu svojho umenia produkovať veľmi efektívne interakcie.

 

Arolo lieči nielen "príznaky" choroby alebo disfunkcie prostredníctvom riadenia energie, ale hľadá a lieči "koreň veci" :

Ak máte záujem o bližšie informácie, alebo sa chcete objednať na terapiu, kontaktujte nás telefonicky alebo e-mailom, alebo nás navštívte osobne v našom Centre Zdravého Života ... KONTAKT ...

 Liečenie 

 Kalendár, fórum

Novinky

 
  • Work life balance koncept

    Work life balance koncept je našou novou komplexnou službou klientom, ktorú by sme mohli nazvať aj Terapiou životnej rovnováhy.

    viac

 

 Partneri 


Centrum Zdravého Života

Propagujte aj svoju stránku
Copyright © 2010-2019 CentrumZdravehoZivota.sk