Vitajte na stránkach Centra Zdravého Života 

Komplexná partnerská analýza podľa Kabaly

 

Kabalistická analýza života hovorí o úplne osobnom pláne duše každého človeka. Základom tejto analýzy sú meno, ako je zapísané v rodnom liste a dátum narodenia.Partnerská analýza

Cieľom je vysvetliť klientovi, ako môže lepšie pochopiť rôzne životné situácie, uvedomiť si seba samého, pomôže odstrániť závoje nejasností a priblížiť sa k pravde o tom, čo sa deje v jeho živote.

Týmto spôsobom možno liečiť zmätok, pády a zranenia v sebe a nájsť vlastnú cestu k sebe, pre svoje ciele a svoju pravú slobodu. Aby sme dosiahli rozšírenie vedomia, musíme pochopiť čo máme dané (naplánované), aký je náš súčasný život, aby sme vedeli byť šťastnejší vo vzťahoch s ostatnými a lepšie zvládnuť naše učebné procesy a prekážky v nášom živote.

V tomto vyhodnotení, alebo analýze sa dajú rozpoznať úlohy, spôsoby správania a dohodnuté stretnutia, ktoré si duša naplánovala pre danú inkarnáciu.

Ako ľudia zabúdame na tento životný plán a počas nášho života sme konfrontovaní so situáciami a stretnutiami, ktoré sme si ako duše predsavzali.

Úlohou je zbierať skúsenosti. Všetko, čo si duša predsavzala, sa môže aj naučiť (ale nemusí) a všetko, čo si predsavzala, sa môže aj dozvedieť.

 

S vedomosťami z Kabaly máme možnosť lepšie pochopiť podstatné oblasti nášho bytia.

Analýza pomocou Atlantskej Kabaly sa zameriava na tieto témy:

 • Získať informácie o našom spôsobe života pomocou kabalistického stromu života
 • Zistiť, ako energia, ktorú dostávame z vesmíru cez nás prúdi, čo nám umožní pochopiť, ako si vytvárame naše choroby ako ochranné štíty duše a získať informácie, ktoré tieto signály obsahujú.
 • Zistiť, ako sa človek môže zamerať na svoje vzťahy a získať tak posun k lepšej kvalite života.
 • Možnosť analyzovať pár, celú rodinu, vzťahy s inými osobami, či celkami

Detailný popis nájdete v tomto článku ...

 

Predmetom analýzy je:

 • Komplexná partnerská analýza vzťahu a vzájomných učebných úloh 2 partnerov
 • detailný popis základných učebných úloh oboch partnerov a pohľad na učebné úlohy ovplyvňujúce ich vzájomný vzťah
 • detailný popis talentu, ktorý môžu partneri využiť pre zlepšenie kvality svojho života
 • detailný popis blokád, spôsobujúcich problémy na fyzickom tele oboch partnerov
 • detailný popis karmického kapitálu, ktorý môžu partneri využiť pre zlepšenie kvality svojho života
 • konzultácia (osobne, telefonicky, resp. Skype a Facebook) v trvaní max. 3 hodiny
 • analýza bude dodaná v písomnej tlačenej forme na dobierku, resp. podľa požiadavky pri osobnom odbere

 

Objednajte si partnerskú analýzu TU ...

 


 

 

Jemná Chiropraktika a korekcie pohybového aparátu

Najstaršie doteraz známe zachované záznamy o lekárskych zásahoch pochádzajú z obdobia 3000 rokov pred Kristom. Už aj v nich nachádzame záznamy o manuálnom ošetrení pohybového ústrojenstva ľudí. Neskôr aj Hippokrates, Kitiumsky Appolonius a Galen hovoria o takom naťahovaní chrbtice, počas ktorého sa pomocou použitia rúk a nôh vyvíja akási tlaková terapia.

     Jemná Chiropraktika zahŕňa súbor manipulačných techník, založených na prirodzenom pohybe časti tela riadeným terapeutom, ktoré umožňujú napravenie chrbtice, kĺbov ako aj nekĺbových kostných spojení a svalov zároveň. Hlavným cieľom je odstránenie bolesti a kvalitatívne zlepšenie ohybnosti pohybového aparátu.

Chiropraktika 1

Pôsobením tejto manipulačno-mobilizačnej terapie sa navracia hybnosť periférnych kĺbov a chrbtice manuálnou technikou do správneho postavenia. Táto technika podporuje samoliečebnú schopnosť organizmu vďaka prepojenosti chrbtice s jednotlivými telesnými funkciami. Úlohou chiropraktika je dostať toto prepojenie do rovnováhy - nápravou kĺbov, nekĺbových kostných spojení, svalov a platničiek zároveň. Terapeut lieči bolesti chrbta, krížov, krčnej chrbtice, hlavy, zlepšuje ohybnosť kostrového svalstva a má sekundárny vplyv na zlepšenie neurologických funkcií tela ako celku.

Chiropraktika 2

     Bolesť chrbta je vždy signálom, že niečo nie je v poriadku a netreba ju podceňovať. Príčinou bolesti môžu byť totiž posunuté stavce. Toto môže mať za následok bolesti hlavy, častejšie zápaly v oblasti hrtana, priedušiek, môžu spôsobovať astmu, dýchavičnosť, sexuálne poruchy, problémy s otehotnením a problémy s vyprázdňovaním, atď.

     Rôzne pocity napätia, bolesti, blokády, problémy s prekrvením, narušenie nervov, či chorobné prejavy orgánov často vznikajú kvôli posunom stavcov po celej dĺžke chrbtice. Pád, nehoda s náhodným nenápadným pohybom, potknutie sa, neustále napätie v svaloch, rôzne dĺžky nôh alebo aj neodhalené narušenie panvy môžu viesť okamžite alebo aj o niekoľko rokov neskôr ku ťažkostiam a masívnym bolestiam, či obmedzeniam v pohybovom aparáte.

     Účinné ošetrenie u 80% všetkých súčasných ochorení a zdravotných obmedzení si vyžaduje (ako doplnok k iným terapiám a spôsobom liečby) chiropraktickú korektúru posunutých stavcov. Tie by potom aj naďalej tlačili na tepny, obmedzovali by fungovanie nervov a tým by narúšali samotnú liečbu.

     Musíme mať teda na zreteli, že všetko so všetkým súvisí a pozerať sa na ľudské telo ako na celok.

   

Možno sa môžete problémov, ktoré Vás trápia už dlhšiu dobu, zbaviť práve vďaka Jemnej Chiropraktike.

Peter Štrelinger

terapeut, masér, chiropraktik

Bratislava - Ružinov (Trnávka)

 


(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){
(i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o),
m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m)
})(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga');

 

ga('create', 'UA-57475069-2', 'auto');
ga('send', 'pageview');

 

 

 

 

 

 

 

 Kalendár, fórum

Novinky

 
 • Work life balance koncept

  Work life balance koncept je našou novou komplexnou službou klientom, ktorú by sme mohli nazvať aj Terapiou životnej rovnováhy.

  viac

 

 Partneri 


Centrum Zdravého Života

Propagujte aj svoju stránku
Copyright © 2010-2019 CentrumZdravehoZivota.sk