Zvacsene mandle u 6-rocneho synceka« späť

dibisd pocet reakcií: 2 15.11.2016 o 22:02
Chcela by som sa informovat, ci mate skusenosti resp. aj vysledky pri lieceni zvacsenych mandli u deti. Syncek v noci dost chrape, casto mava sopliky a ked ochorie, tak sa ho sopliky drzia aj mesiac. Taktiez ma zlu vyslovnost, je casto nervozny, vybusny. Dakujem. Slavka
admin23.11.2016 o 15:20
Dobrý deň,
takéto problémy sme už viackrát u malých detí úspešne liečili pomocou energetickej operácie tzv.PSÍ-chirurgie s doplnením bylinnej tinktúry Ruža-Jedľa-Hrab.
http://www.centrumzdravehozivota.sk/liecenie/energeticke-operacie-pomocou-techniky-adt/
http://www.treatment.sk/kategoria/prirodna-bylinkaren/tinktury-z-pucikov-gemmoterapia/ruza-jedla-hrab-50ml-p42-tinktura-z-pucikov-rastlin/
Bližšie informácie Vám radi poskytneme telefonicky alebo osobne v našom Centre...
S pozdravom
Peter Štrelinger
Marcela30.11.2016 o 14:51
Zdravím, rada by som pridala svoju osobnú skúsenosť s liečením nosných mandlí prostrednictvom psychirurgie. My sme mali podobne problémy u našich oboch synov 2 a 3 ročného. Lekári nám odporúčali operáciu. Starší mal aj tekutinu v usku a nepočul naň vôbec.
Rozhodla som sa to riešiť psychirurgiou. U 2rocneho bol úspech okamžitý po prvej návšteve. U staršieho sa stav nezmenil. Nevzdali sme sa, absolvovala som hypnózu u pani Danky a následne psychirurgiu zopakovali. Lekári neverili. Kontrola potvrdila, že sú obaja zdraví a operácia nie je nutná.
+ Reagovať

 Kalendár, fórum

 Prihlásenie

Novinky

 
  • Work life balance koncept

    Work life balance koncept je našou novou komplexnou službou klientom, ktorú by sme mohli nazvať aj Terapiou životnej rovnováhy.

    viac

 

 Partneri 


Centrum Zdravého Života

Propagujte aj svoju stránku
Copyright © 2010-2019 CentrumZdravehoZivota.sk