Oslabená imunita-moraxella« späť

vladag pocet reakcií: 2 03.06.2014 o 14:46
Ahoj, syn má 5 rokov, chodí do škôlky systémom 1 týždeň škôlka 2 týždne doma. Má vždy rovnaké príznaky, suchý dusivý kašeľ a soplíky. Naposledy nám zistili moraxellu, ktorú mometálne preliečujeme biseptolom, lebo po 2 týždňoch neprestajne kašle. Vedeli by ste mi poradiť nejakú kúru? Mám aj 2 a 1/2 ročnú dcéru, ktorá všetko chytá od syna, ale kašeľ je u nej od začiatku choroby vlhký, býva úplne zahlienená. Potrebovala by som nejakú podpornú liečbu aj pre ňu. ďakujem Vlada
admin08.06.2014 o 21:13
Dobrý deň,
Ak má Váš synček dlhotrvajúce a opakujúce sa problémy, odporúčame skúsiť Gemmoterapiu - výťažky z púčikov a bylín rastlín. Výťažky (tinktúry), ktoré predávame, vyrába pani Podhorná (NADĚJE). Upozorňujeme, že obsahujú lieh, preto je na fľaštičkách napísané, že to nemôžu deti. Osobne si myslíme, že pár kvapiek liehu neublíži, naopak tých pár kvapiek bylinného macerátu môže výrazne pomôcť. Môže sa nakvapkať do 20ml vlažnej vody alebo čaju a nechať chvíľu odstáť, tým sa lieh odparí. Odporúčame kvapkať Cesnak T4, grep T11 a ruža-jedľa-hrab P42, môžete súčasne a z každej fľaštičky stačí 3-4 kvapky 3xdenne po dobu 3 týždňov, potom týždeň pauza a opäť 3 týždne. Potom užívať čiernu ríbezľu s betaglukánom PG7 samostatne tiež v tom istom dávkovaní. Súčasne od začiatku užívať IMUFYT - sirup na posilnenie imunity od benediktínskych mníchov.
Pre dcérku odporúčame na začiatok nasadiť iba tinktúru Ruža-jedľa-hrab P42 a ak to nezaberie, tak pridať Grep T11.
Všetky tinktúry dostanete v našom Centre Zdravého Života, alebo si ich môžete objednať cez http://www.treatment.sk/
S pozdravom a veľa zdravia
Peter Štrelinger
lenka77719.12.2017 o 12:06
Na oslabenú imunitu a zároveň na prevenciu dávam svojim deťom pravidelne produkty od Moringy Caribbean. Najlepšia prevencia, hlavne teraz v zime, ale aj počas celého roka.
+ Reagovať

 Kalendár, fórum

 Prihlásenie

Novinky

 
  • Work life balance koncept

    Work life balance koncept je našou novou komplexnou službou klientom, ktorú by sme mohli nazvať aj Terapiou životnej rovnováhy.

    viac

 

 Partneri 


Centrum Zdravého Života

Propagujte aj svoju stránku
Copyright © 2010-2019 CentrumZdravehoZivota.sk